Znakowanie gadżetów reklamowych podlega indywidualnej wycenie. Ceny zależą od wybranej techniki zdobienia i ilości jaką klient zamawia.

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się o terminach realizacji i kosztach znakowania. Personalizujemy gadżety dla firm, urzędów i instytucji.

 

Sitodruk

 

Technika sitodrukowa jest najprostszym i uniwersalnym procesem drukowania, ale posiada za to nieograniczone możliwości odnośnie materiałów: papier, karton, tektura, tkaniny, szkło, metal, ceramika.

Wszystkie te materiały mogą być podłożem, na które nanosi się odpowiednio dobrane farby sitodrukowe. Farbę nakłada się poprzez jedwabne sito naciągnięte na ramię, a każdy kolor drukowany jest oddzielnie. Zaletą tych farb jest ich trwałość, dobra odporność na ścieranie, światło, warunki atmosferyczne oraz różnorodność gatunków. Sitodruk może być również wykorzystywany do uszlachetniania powierzchni druku, przez nanoszenie lakierów bezbarwnych, które podnoszą estetykę i połysk, podobnie do efektów uzyskiwanych w procesie foliowania.

Drukujemy również na: koszulkach, torbach, czapkach, ubraniach ochronnych, kurtkach.

 

Tampodruk

 

Tampodruk to wydajna metoda precyzyjnego znakowania. Farba przenoszona jest z matrycy na produkt za pomocą specjalnego stempla zwanego tamponem ( z gumy silikonowej). Umożliwia nadruk na wielu rodzajach przedmiotów, także o skomplikowanych, nierównych i nieregularnych kształtach, wykonanych z rozmaitych materiałów. Drukujemy na przedmiotach: płaskich, kulistych, miękkich i twardych, gładkich i porowatych, metalowych, ze szkła i porcelany np. na kubkach, długopisach, itp.

Potrafimy zadrukować praktycznie wszystkie przedmioty jakie można znaleźć w sklepie z gadżetami reklamowymi. Dzięki naszym urządzeniom możliwa jest produkcja w niemal każdej ilości.

 

Grawer laserowy

 

Grawerowanie laserem to idealna metoda zdobienia produktów z drewna i metalu, polega na wypalaniu wzoru sterowanym komputerowo promieniem lasera. To technologia umożliwiającą osiągnięcie najwyższej prędkości oraz precyzji grawerowania spośród wszystkich metod dostępnych obecnie na rynku, czego efektem jest duża wydajność oraz produktywność.

Grawer laserowy charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, jest znacznie trwalszy od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych. Grawer laserowy może zostać umieszczony na przedmiotach wykonanych z różnego rodzaju materiałów takich jak: papier, folia, silikon, skóra, skóra ekologiczna, guma, drewno, metale, metale powlekane, aluminium, aluminium anodowe, metale, kamień, ceramika, szkło, pleksi, laminaty grawerskie oraz wiele innych

 

Grawerowanie 360 °

 

Specjalne urządzenie z uchwytem obrotowym umożliwia grawerowanie na powierzchni okrągłego przedmiotu, po jego obwodzie. Grawer wykonany tą techniką jest widoczny z każdej strony przedmiotu. Grawerowanie na okrągło polecana do znakowania przedmiotów o kształcie cylindra, m.in. kubki termiczne czy termosy.

 

Tłoczenie

 

Podczas tłoczenia wzór znakowania przenoszony jest na materiał za pomocą matrycy, która pod wpływem wysokiej temperatury i odpowiedniego nacisku wyciska wzór na danej powierzchni. Idealna metoda do znakowania produktów ze skóry naturalnej i ekologicznej  m.in kalendarzy książkowych. 

 

Druk UV

 

Drukarka UV wykorzystuje tusze polimerowe, utwardzane promieniami UV. Świetnie sprawdza się przy drukowaniu dużych i małych powierzchni w pełnej palecie barw, zachowuje przejścia tonalne, wiernie odwzorowuje grafikę rastrową. Pozwala na wykonanie druku wypukłego poprzez wielokrotne nadrukowanie wzoru. Metoda sprawdza się przy znakowaniu niewielkich ilości i płaskich przedmiotów.

 

Druk transferowy

 

Za pomocą prasy nadrukowany wzór na papierze transferowym przenoszony jest na przedmiot. Metoda ta zapewnia dużą precyzję odwzorowania i trwałość kolorów. Technika idealna do znakowania tekstyliów i parasoli. 

 

Haft

 

Haft to proces komputerowego sterowania nicią i igłą podczas haftowania powierzchni. Technika ta pozwala wykorzystać do 10 kolorów. Jest to trwała i wyraźna forma znakowania, używana głównie na tekstyliach m. in na czapeczkach czy koszulkach.